13.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Vetura godet një të mitur në Dragash

Aksident shiritatNjë vajzë e mitur është goditur nga një veturë në Dragash. Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore.

“Viktima pas tretmanit mjekësor është liruar ndërsa i dyshuari pas intervistimit është sjellë në stacion dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin është liruar në procedurë të rregullt”/PrizrenPress.com/

Më Shumë

Aksident në Suharekë, katër të lenduar

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku në Suharekë. Katër persona  janë lënduar. Raporti i policisë Rr. Bigada 123, Suharekë 18.03.2023 – 11:20. Ka ndodhë një aksident...

Deputeti i PDK-së: Situata në Trust është alarmante

Deputeti i PDK-së, Ferat Shala, ka thënë se situata në Trust është alarmante dhe që gjatë këtij viti humbjet në Trust janë rreth 60...

Lajmet e Fundit