14.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Vetura godet shtyllën elektrike në Prizren

Një veturë ka goditur shtyllën elektrike në Prizren.

Lëndime ka pësuar një pasagjere.

Policia njofton se aksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së shoferit.

“Ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin është përfshirë një veturë me targa vendore. I dyshuari mashkull K/Shqiptar derisa ishte duke drejtuar veturën dyshohet se nga pakujdesia ka humbur kontrollin mbi veturë dhe ka goditur një shtyllë elektrike”, njofton PK.

“Si pasojë e aksidentit, lëndime të rënda ka pësuar viktima femër K/Shqiptare pasagjere në veturë, e cila është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal në Prizren”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Del videoja, momenti kur ish-nxënësja hyn me automatik në shkollë dhe vret 6 persona në SHBA

Tre të rritur e tre fëmijë të moshave 8-9 vjeç u vranë gjatë të shtënave me armë në një shkollë private të krishterë në...

Mobilizimi që ndodhi para 24 vjetësh

Ushtria Çlirimtare e Kosovës, pikërisht më 31 mars 1999, vendosi për një mobilizim të përgjithshëm për përballimin e ofensivës serbe dhe çlirimin përfundimtar të...

Lajmet e Fundit