17.8 C
Prizren
E diel, 14 Gusht, 2022

VIDEO/ Plan për ta bërë Struzhën zonë turistike

Komuna e Prizrenit po synon që një fshati të thellë t’i japë namin e zonës turistike.

Bëhet fjalë për fshatin Struzhë.

Më Shumë

Blero dhe Afrona me thumba dhe kundërpërgjigje për njëri-tjetrin?

Këngëtari Blero dhe modelja e njohur Afrona Dika, muaj më parë përfunduan në titujt e shumë prej mediave rozë. Kjo pasi thuhet se ish-çifti i...

Dasma shqiptare në fshatin e banuar me boshnjak në Prizren bëhet lajm në “Reuters”

Dasmat shqiptare jo rrallë kanë marrë vëmendjen edhe të gazetave botërore. Një e tillë është bërë temë në agjencinë e lajmeve Reuters, e cila shkroi...

Lajmet e Fundit