-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Aksident në Prizren, një i lënduar

Një aksident trafiku në mes dy automjeteve ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Ismail Kryeziu”, në Prizren.

Sipas njoftimit të Policisë, një person ka marrë lëndime të lehta trupore, shkruan PrizrenPress.

“Ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës meshkuj K/shqiptarë, ku si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar njëri nga ngasësit i cili pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Arrestohet një person i kërkuar në Randobravë të Prizrenit

Një person i kërkuar është arrestuar në fshatin Randobravë të Prizrenit. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. Ai është dërguar në burgun e...

Anulohet gjykimi për vrasjen me thikë tek “Tranziti i ri” në Prizren

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të hënën, është anuluar seanca gjyqësore ndaj të akuzuarve për vrasjen e M.K., Orhan Ademaj dhe Albert Ademaj, për...

Lajmet e Fundit