19.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Vritet këngëtari i njohur serb në Holandë, autori e priti qysh në orët e mëngjesit

Këngëtari i muzikës popullore nga Novi Pazari, Enver Miki Kolašinac, është vrarë herët në mëngjes në Holandë, raportojnë mediat lokale serbe, transmeton Insajderi.
Siç mësojnë jozyrtarisht mediat vendase, autori i panjohur ka pritur në orët e para të mëngjesit dhe më pas ka vrarë Kolasinac me disa të shtëna.
Kolasinac jetonte në Novi Pazar dhe herë pas here qëndronte në Holandë dhe Austri.

“Vëllai im mora lajmin se na la shumë shpejt, se të mallkuarit të vranë. Më është thyer shpirti. Ti më braktise por do të jesh përgjithmonë në zemrën time. Tani je në atë botë me babin tonë. ka shkruar ajo në rrjetet sociale. motra Aisha.

Më Shumë

Suhareka planifikon 6 milionë euro për rrugët malore

Turizmi malor jo rrallë shihet si shpëtim ekonomik për shumë familje kosovare. Bjeshkët e vendit tonë ofrojnë resurse të shumta, por ende nuk shfrytëzohen...

Malishevë: Prishet asfalti “i ri”, komuna detyron firmën ta rregullojë

Komuna e Malishevës ka detyruar punëkryesin që ka kryer rrugën Malishevë-Banjë t’i përmirësojë defektet e shfaqura pas shtrimit të shtresës së dytë të asfaltit. Sipas...

Lajmet e Fundit