13.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Zafir Berisha: Ekipi im në Prizren, më profesionali

Kandidati për kryetar Prizrenit nga Nisma Socialdemokrate për kryetar të Prizrenit në zgjedhjet e 17 tetorit, Zafir Berisha ka thënë se ka një ekip i cili është më profesionali për të udhëhequr Prizrenin.

“Unë për dallim nga kolegët i kam dy motive, motivi i parë është se si qytetar i Prizrenit ndjej obligim me i dhanë edhe më tej qytetit, dhe për faktin se rreth meje është një ekip në raport më të tjerët më i miri, dhe profesionalisht më i përgatituri, dhe gjithë atë ekip të njerëzve me vu në shërbim të qytetarëve, dhe natyrisht motivi i dytë është se në 2017-tën kam qenë kandidatë, dhe kam bërë gabim e kam mbështet Mytaherin, dhe e kam borxh ndaj qytetit të Prizrenit”, tha Berisha në Prime Time, në Kanal10./PORTALI.info/

Më Shumë

Lajmet e Fundit