12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Zafir Berisha: Po përzihet Prizreni (Video)

Zafir Berisha nme strukturazafa bajaram currzafa bajaram currPasi e ka refuzuar ish shefin e tij, Zafir Berisha vazhdon të ndjehet komod me përqindjen e votave të fituara më 3 nëntor në Prizren.

Kryetari i Bashkimit Demokratik, i ka thënë “jo” ofertës së Hashim Thaçit që ai ta mbështesë kandidatin e PDK-së për kryetar të Prizrenit, Ramadan Mujën, në garën e balotazhit, më 1 dhjetor.

Nuk dihet nëse kjo “jo” e Berishës do të shndërrohet në “po” për Eqrem Kryeziun, kundërshtarin e Mujës më 1 dhjetor, shkruan Orainfo.

Pas një ditë të lodhshme, Berisha ka gjetur kohë edhe për pak argëtim. Dhe këtë argëtim ai e ka ndarë me miqtë e tij në Facebook. Por kënga që ka zgjedhur ai e ka edhe një domethënie tjetër, të cilën sigurisht e di më së miri “Uragani Zafë”. “Po përzihet Prizreni” është dëshira muzikore e Zafir Berishës.

http://youtu.be/qejIrYL8qgo

Më Shumë

Lajmet e Fundit