11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Zaimina Vasjari një ëngjëll seksi (Foto)

Zaimina Vasjari-seksi1Zaimina Vasjari kësaj here ka treguar sharmin e saj teksa është paraqitur e veshur me të bardha.

Me një fustan të shkurtër të bardhë dhe me një dekolte të hapur në të cilin duhej gjoksi i saj i famshëm, këngëtarja është bërë shkak i komenteve të shumta dhe pëlqimeve në Instagramin e saj.

Zaimina Vasjari-seksi

Më Shumë

Të dyshuarës për vrasjen e kunatës në Kuk të Dragashit i vazhdohet paraburgimi

Gjykata e Prizrenit ia ka vazhduar edhe për dy muaj paraburgimin N. A., e dyshuar për vrasjen e kunatës në fshatin Kuk të Dragashit. 67...

Olta ‘ngacmon’ Kiarën: Luizi dëshiron fëmijë sapo të dilni ndërsa ti ke karrierën para, çfarë do të bësh

Nominimi këtë javë në Big Brother VIP Albania është më i ngushtë mes banorëve se herët të tjera. Këtë herë janë vetëm dy të nominuara,...

Lajmet e Fundit