0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Zhduket një person në Prizren

Një grua në Prizren ka raportuar se djali i saj është larguar nga shtëpia më 8 dhjetor dhe nuk di për vendndodhjen e tij.

Shtetasja e Shqipërisë e ka raportuar rastin të shtunën në Polici. Policia ka njoftuar se është duke e hetuar këtë rast.

“Rr. Fehmi Lladrovci, Prizren, 08.12.2022-20:00.Me datë 10.12.2022 ankuesja femër shqiptare shtetase e Shqipërisë, ka raportuar se djali i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "Funded by the European Union Proton c a Kabllot rezistent ndaj zjarrit HALOGEN FREE Proealth wadnor Mbron ambientin dhe ruan shendetin tuaj!"

Më Shumë

Rita Ora pozon e zhveshur nga sauna (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është gati të publikojë këngën e saj të parë për këtë vit më 27 janar. “You Only Love...

Ky është i riu që humbi jetën aksidentalisht në Prizren

Arlind Kelmendi është personi që humbi jetën aksidentalisht në Prizren. Viktima ishte I shoqëruar me një mik. Ai ishte bllokuar në veturë dhe u nxor n...

Lajmet e Fundit