-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Zyrtare: Ponte Prizreni ndanë rrugët me Koljeviqin

Klubi i Basketbollit Ponte Prizreni, ka njoftuar se ka ndarë rrugët me fundorin Ivan Koljeviq.

Kjo është e bërë e ditur nga klubi nga Prizreni, me anë të një njoftimi në rrjetet sociale.

“Me marrëveshje të dyanshme nga sot kemi ndarë rrugët me fundorin Ivan Koljevic. Lojtarit i dëshirojm sukses në jetë e në karrierë”, thuhet në njoftim.

Koljeviq këtë sezon në Superligën e Kosovës në basketboll, ka luajtur me një mesatare prej 15 pikëve në ndeshje.

Më Shumë

Prizren, 33 vjeçari e sulmon fizikisht babain e tij

Nuk janë të pakta rastet në Kosovë, kur viktima të dhunës në familje janë prindërit të cilët përjetojnë nga fëmijët e tyre dhunë psikike...

Gratë dhe letërsia

Nga: Virginia Woolf (pjesë nga vepra Një dhomë më vete) Përktheu: Engjëllushe Shqarri Kur më kërkuat të flisja për “gratë dhe letërsinë”, shkova dhe u ula në...

Lajmet e Fundit