24.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

1 mijë e 675 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 675 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 11 aksidente me të lënduar dhe 33 me dëme materiale.

Në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 26 persona dhe 10 janë dërguar në mbajtje.

Valverde: Kam fatin të luaj te Reali

Federico Valverde është kthyer në një katalizator të mesfushës së Real Madridit, teksa shihet si një prej yjeve në shkëlqen më shumë në organikën...

Burdushi kërkoi që ta shtynte shkuarjen në burg, gjykata i jep përgjigje

Gjykata Themelore në Prishtinë ia ka refuzuar kërkesën Hysri Peqanit i njohur si “Burdushi” për shtyrjen e ekzekutimit të vendimit me burgim. Burime të “Betimit...

Lajmet e Fundit