18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Prizren, këmbësori goditet për vdekje nga një automjet

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur në fshatin Randobravë të Prizrenit.

Aksidenti tragjik ka ndodhur rreth orës 19:20.

Viktima është një këmbësor.

 

 

Rastin për KALLXO.com e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së rajonit të Prizrenit, Shaqir Bytyqi.

Ai tha se rreth orës 19:20, Policia ka marrë një informacion se një person është dërguar në Emergjencë pa shenja jete.

Patrullat policore ende janë në vendin e ngjarjes.

Më Shumë

Futbollisti Xhuljo Mehmeti i bashkohet Lirisë së Prizrenit

Futbollisti Xhuljo Mehmeti është transferi i radhës te "Liria" e Prizrenit, për sezonin 2024/25. "Xhuljo, një mesfushor ofensiv me përvojë të gjatë në futbollin shqiptar,...

Europa dhe Conference League, 6 ekipe shqiptare zbresin në fushë

Euro 2024 mësoi mbrëmjen e djeshme edhe finalisten tjetër, ku tashmë Spanjë – Angli do të sfidohen për trofeun e madh ditën e dielë....

Lajmet e Fundit