13.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Selena Gomez për Nicola Peltz: Kur ke nevoj për dashurinë tënde

Aktorja Selena Gomez e ka shprehur edhe një herë dashurinë e saj për shoqen e ngushtë, Nicola Peltz Beckham.

Me anë të një postimi në Instagram dhe Tik Tok, ajo ka deklaruar se shoqëria e tyre është pa limite.

“Kur ke nevojë për dashurinë tënde”, shkruan Gomez në postimin e saj, shkruan People,

Më Shumë

Zhduket një person në Malësi të Re të Prizrenit

Një person është zhdukur në Malësi të Re të Prizrenit. Ai vuan nga epilepsia . Njoftimi i policisë Prizren 15.05.2024 – NN. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar...

Marina Vjollca rikthehet në ekran për dashurinë e vjetër! Ja ku do ta shohim!

Moderatorja e njohur Marina Vjollca do të rikthehet së shpejti në ekran. Marina pas pauzës në Tv, do të kthehet si moderatore sportive në...

Lajmet e Fundit