1.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

A po e paralajmëron Florian Marku duelin e radhës në “Air Albania”?

Boksieri shqiptar Florian Marku, si duket po përgatitet për duelin e radhës.

Marku ka bërë një postim në Instastory duke i bërë kurreshtarë shumë fansa.

Aty shihet stadiumi “Air Albania”.

A do të zhvillohet meçi i radhës në këtë tempull sportiv?

Flamur Marku, vazhdon të mbetet një nga boksierët më të mirë shqiptar.

Më Shumë

Halitjaha përfundon dëshminë në Hagë: I uroj sukses këtij procesi, liri çlirimtarëve

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, ka përfunduar dëshminë e tij disaditore dëshmitari i 36-të i Zyrës së Prokurorit të Specializuar...

Doli nga shtypi libri “Gazmend Zajmi – një jetë për Kosovën”

Në mënyrë analitike, hulumtuese e shkencore është përfshirë e tërë veprimtaria dhe kontributi i intelektualit të përmasave botërore akademik Prof. Dr. Gazmend Zajmit”, shkruhen...

Me sytë nga shorti

Lajmet e Fundit