2.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

AAK-ja në Rahovec sot hapë fushatën zgjedhore

AAK-logoAleanca për Ardhmërin e Kosovës në Rahovec, do të hapë sot fushatën zgjedhore. Tubimi mbahet në ora 17:00 në Shtëpinë e Kulturës “Mensyr Zymberaj” në Rahovec.

Në këtë tubim pritet që të marrë pjesë edhe lideri i AAK-së Ramush Haradinaj.” Ftojmë të gjithë qytetarët që të marrin pjesë në tubimin zgjedhor të AAK-së që do të fillojë sot bë Shtëpinë e Kulturës ‘Mensur Zymberaj’ në Rahovec”, thuhet në njoftimin e AAK-së në këtë qytet./ PrizrenPress.com/

 

 

 

Më Shumë

Arrestohet për sulm seksual një burrë në Rahovec

Një burrë në Rahovec është arrestuar si i dyshuar për sulm seksual. Sipas raportit të policisë rasti ka ndodhur më 221 nëntor të këtij viti....

Konfirmohet vrasja e të dyshuarit për grabitjen në Suharekë, shkon në shtatë numri i të arrestuarve

Policia e Kosovës ka thënë se të enjten e ka neutralizuar një të dyshuar për grabitjen e argjendarisë në Suharekë dhe se ka shkuar...

Lajmet e Fundit