16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Ahmet Hoxha nga Randobrava varroset në ora 16:00

Para pak minutave kanë arritur në Kosovë trupat e pajetë të viktimave që pësuan nga aksidenti tragjik në Kroaci, i cili ndodhi të dielën.

Trupat e mërgimtarëve të vdekur, pritet që fillimisht të dërgohen në morg, e më pas t’iu dorëzohen familjareve për varrim.

Varrimi i trupave të pajetë do të bëhet pasditen e sotme.

Valentina dhe Erlinda Binakaj nga Gjakova do të varrosen në varrezat e qytetit në Gjakovë në orën 19:00. Anjeza Bellanica nga Krusha e Madhe në ora 19:00. Ahmet Hoxha nga Randobrava ne 16:00. Kujtim Kastrati nga Malësia e Rahovecit në orën 18:00 dhe Sevdail Rrustemi në Pakashticë në Podujevë në 18:00.

Ndërsa edhe shoferi që vdiq në aksidentin tragjik Naser Sylmetaj do të varroset sot në ora 19:00 në varrezat e fshatit Gërçinë.

Më Shumë

Dua Lipa shfaqet nudo në rrjetet sociale (foto)

Dua Lipa është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, duke postuar fotografi dhe video kryesisht nga ngjarjet e saj muzikore. Mirëpo së fundmi, këngëtarja kosovare me...

Çmimi i derivateve për 24 orët e fundit

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë publikoi dje çmimet tavan për derivatet e naftës. Çmimet maksimale janë si në vijim: 1.60 euro për Litër, për produktin...

Lajmet e Fundit