5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Aksident i rëndë në Celinë të Rahovecit

Policia ka njoftuar se një person është rrokullisur me traktor në Rahovec.

Si pasojë personi ka marrë lëndime të rënda trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK në Prishtinë për tretman mjekësor.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

“AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME Fsh. Celinë, Rahovec, 27.03.2022 – 11:15. Është raportuar se një mashkull kosovar është rrokullisur me traktor. Si pasojë e aksidentit lëndime të rënda trupore ka pësuar ngasësi i cili me autoambulancë është dërguar për tretman mjekësor në QKUK Prishtinë”.

Më Shumë

Vdes në moshën 66-vjeçare aktori amerikan, Clarence Darnell Gilyard Jr.

Clarence Gilyard, një aktor veteran që kishte role të dukshme në “Die Hard”, “Matlock” dhe “Walker, Texas Ranger”, i cili më vonë u bë...

Arrestohet personi i kërkuar në Malësi të Re të Prizrenit

Një person është arrestuar në fshatin Malësi e Re të Prizrenit. Ai ka qenë I kërkuar nga gjykata. Njoftimi I policisë Fsh. Malësi e Re 26.11.2022 –...

Lajmet e Fundit