18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

Aksidentohet deputeti i LDK-së Armend Zemaj

auto_aksi1423565806Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Armend Zemaj është aksidentuar me veturën e tij të tipit Audi.

Aksidenti ka ndodhur afër ish pallatit të mediave në Prishtinë ku edhe shihet Zemaj që ka dal jashtë veturës, por që nuk ka lëndime në njerëz, transmeton Gazeta Tribuna.

Sot është raportuar se ka pasur aksidente të shumta në Prishtinë për shkak të borës që ka rënë dhe rrugëve të papastruara.

Më Shumë

Prizren, hapen kurse trajnuese të zanatit të filigranit

Filigrani është një nga veprimtaritë më të vjetra në Kosovë, me prejardhje nga shekulli XV dhe që gjendet më së shumti në Prizren, raporton...

Hemingway dhe raporti i tij me fëmijët

Nga: Terry McDonell Në foto, Ernest Hemingway hedh një kanaçe në ajër në një rrugë fshati të mbuluar me borë, me një lëvizje të këndshme...

Lajmet e Fundit