22.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Ancelotti: Të gjithë lojtarët janë gati kundër Cityt

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti fillimisht është shprehur i kënaqur se skuadra e tij është në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Për ndeshjen e kthimit ndaj Manchester Cityt, strategu italian ka pohuar se rëndësi ka fakti se të gjithë lojtarët janë të gatshëm.

“Për mua është e rëndësishme që skuadra bëri mirë punën e saj dhe tani mbërrijmë në gjysmëfinalen e kthimit në Ligën e Kampionëve me të gjithë lojtarët të gatshëm dhe pa probleme. Kjo është shumë e rëndësishme”, ka thënë Ancelotti.

Më Shumë

100 euro fals deponohen në Suharekë

  Një punëtor në Suharekë ka njoftuar policinë për deponimin e një kartëmonedhë prej 100 euro që dyshohet të jetë e falsifikuar. Monedha e dyshuar është...

Kurti: U pajtova që situata në Veri të qetësohet

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka shkruar në llogarinë e tij në Twitter, se në një telefonatë me kryediplomatin italian, Antonio Tajani, ka shprehur...

Lajmet e Fundit