15.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Arrestohet një person i kërkuar në Lubizhdë të Prizrenit

Një person është arrestuar në Lubizhdë të Prizrenit.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje dënimi në burgun e Dubravës”, njofton Policia e Kosovës/PrizrenPress.com/

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Dortmund-i ka “plan sekret” për ta mbajtur Bellingham-in në skuadër

Drejtuesit e klubit të Borussia Dortmund-it thuhet se kanë hartuar një plan sekret për ta mbajtur Jude Bellingham-in në skuadër. Që kur u transferua në...

Sport Pagat te PSG: Mbappe i lë “targën” Messi-t dhe Neymar-it

Tashmë prej disa muajsh ka dy dosje në tryezën e Paris Saint-Germain. Kur kontratat e Lionel Messi-t dhe Sergio Ramos të skadojnë në fund...

Babait

Lajmet e Fundit