29.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Belen, një mami seksi

BelenPak ditë më parë, Belen Rodriguez i’u kundërvu të gjithë ndjekësve në Instagram, lidhur me ngacmimet sa i takon jetës së saj personale.

Ajo është një nënë e lumtur dhe ka ofenduar fansat që e kanë ironizuar sa i takon fotove të shpeshta që publikon me burrin e saj.

Showgirl-ja argjentinase Belen Rodriguez, e cila është një ndër femrat më seksi në botë, ka postuar një foto teksa gatuan për familjen e saj. Belen nuk ka hequr dorë nga të pozuarit në mënyrë provokative.

Suhareka publikon projektin për stadium, kërkon ndihmën nga MKRS-ja

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka publikuar të enjten projektin e kësaj komune për stadiumin e qytetit. Sipas tij, gjithçka është e gatshme...

Dënim unik me nga 12 vjet burgim për dy të akuzuarit për shpërthimin në Zhur, ku kishte vdekur një polic

Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur aktgjykim dënues ndaj Iran Badallit dhe Arben Gashit, duke i dënuar me dënim unik me nga 12 vjet...

Lajmet e Fundit