1.8 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Berlusconi flet për një transferim të CR7 te Monza

Silvio Berlusconi u largua ditën e djeshme nga “U-Power Stadium” pas një disfate së Monzës së tij nga Torino dhe ka folur rreth provës së skuadrës së tij dhe Cristiano Ronaldos.

“Do të duhet pak kohë, jemi përpjekur të forcojmë ekipin, do të na duhet pak kohë për të vajosur mekanizmat. Shpresojmë të mos shpërfytyrojmë dhe të vendosim disa hapa përtej rënies nga Serie A. Bëmë 13 blerje dhe jam unë ai që paguaj ( bën shaka).

A do të largohet Cristiano Ronaldo nga United dhe a do të prvojë unë ta sjell këtu? Do të duhej shumë fat, por unë nuk e kam menduar këtë gjë. Ai është një lojtar i madh dhe si një i tillë nuk do të vinte në një ekip të sapo promovuar”, është shprehur Berlusconi.

Më Shumë

Halitjaha përfundon dëshminë në Hagë: I uroj sukses këtij procesi, liri çlirimtarëve

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, ka përfunduar dëshminë e tij disaditore dëshmitari i 36-të i Zyrës së Prokurorit të Specializuar...

Në Kosovë priten reshje bore, temperaturat zbresin nën 0 gradë Celsius

Me depërtimi i masave arktike mbi rajon, sot sipas Prishtina Weather, pritet të zbresin temperaturat edhe nën 0 gradë Celsius deri në mbrëmje. “Pasdite me...

Lajmet e Fundit