23.8 C
Prizren
E diel, 21 Korrik, 2024

Dy vajza nga Prizreni rrihen keq me njëra-tjetrën

Dy vajza nga Prizreni janë përleshur fizikisht mes vete, raporton PrisrenPress

Si pasojë, ato i kanë shkaktuar lëndime njëra tjetrës dhe kanë pranuar tretman të nevojshëm mjekësor.

“Raportohet se pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht dy të dyshuarat femra. Si pasoj e përleshjes të dyshuarat i kanë shkaktuar lëndime njëra tjetrës dhe kanë pranuar tretman të nevojshëm mjekësor. Me vendim të prokurorit, rasti procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Parashikimi i motit për sot, temperaturat shkojnë deri në 34 gradë celsius

Me diell dhe vranësira të shpërndara. Kështu do të mbajë moti gjatë ditës së mërkurë mbi Kosovë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, këto vranësira parashihen kryesisht...

Berisha: Po të mos ishte UÇK-ja në sheshet dhe kafet e Kosovës do të jehonte kënga e Dragana Mirkoviqit

18 vjet burgim. Ky është verdikti që ka dhënë Gjykata Speciale për “Ujkun” e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Dënimi kundër Pjetër Shalës shkaktoi reagime të forta...

Lajmet e Fundit