9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Beyonce dhe Jay Z ndahen pas turneut

Beyonce dhe Jay ZMediet e huaja raportojnë se këngëtarja e njohur Beyonce dhe bashkëshorti i saj rep artisti Jay Z, janë duke kërkuar mënyrën më pak të dhimbshme për t’i dhënë fund martesës së tyre. E meqë tani janë në turneun e tyre të përbashkët, burimet thonë që pas përfundimit çifti nuk do jen më bashkë

Siç po qëndrojnë gjërat Beyonce dhe Jay Z janë afër ndarjes. Siç raportojnë mediet e huaja, çifti më i njohur në botë, do t’i japin fund martesës së tyre pas përfundimit të turneut të tyre të përbashkët. “Beyonce dhe bashkëshorti i saj, rep artisti Jay Z, janë duke kërkuar mënyrën më pak të dhimbshme për t’i dhënë fund martesës së tyre”, ka thënë një burim i afërt me çiftin, i cili ka shtuar se ata ishin ndarë më herët, por për shkak të ardhurave të mira që sjell ky turne kanë vendosur të qëndrojnë bashkë deri në përfundim.

Ndryshe problemet në mes të çiftit qëndrojnë tash e sa kohë, e siç thuhet ato janë bërë më të dukshme në momentin kur motra e saj Sollange dhe Jay Z janë përleshur, për shkak të tradhtisë së Hip-Hop artistit ndaj bashkëshortes së tij. E disa të tjerë thonë që problemet mes çiftit kanë filluar edhe para lindjes së vajzës së tyre Blue Evy Carter.

Më Shumë

Aksion kundër parave false/ Krimet Ekonomike zbarkojnë në qytetin e Prizrenit

Krimet Ekonomike të Policisë së Kosovës kanë zbarkuar në qytetin e Prizrenit. Sinjali mëson se policia po zhvillon aksion kundër parave false, teksa po bastisen...

Të paktën 6000 fëmijë ukrainas gjenden në kampet ruse

Të paktën gjashtë mijë fëmijë ukrainas janë mbajtur në të paktën 43 kampe ruse në shtetin ukrainas, sipas një raporti amerikan. Studiuesit e Universitetit Yale...

Lajmet e Fundit