-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Biletat për ndeshjen Kosovë–Qipro mund të blihen online deri në orën 15:00

Biletat për ndeshjen e Ligës së Kombeve mes Kosovës dhe Qipros mund të blihen online deri në orën 15:00.

Federata e Futbollit të Kosovës ka kërkuar mbeshtetje: “Dardanët kanë nevojë për mbështetjen tuaj! Forca Kosovë!”

Ndryshe, Kosova ka nevojë për fitore ndaj Qipros në mënyrë që të mos e rrezikojë rënien në Ligën D. Ndeshja zhvillohet nga ora 20:45.

https://kosovo.tm.vivaticket.com/biglietteria/listaEventiPub.do?fbclid=IwAR3xa3BtK27Eac8BDVw0q-g5XhSOh0n9DU3_xx2RfIpB2G7B7_WQR5p6Ix0

Më Shumë

Lëndohet një punëtor në Prizren

Një burrë ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi që i njëjti ishte lënduar gjersa ishte duke punuar në vendin e tij të punës. Në...

Ismet Munishi: Granit Xhaka ka përgatitur një festim ndaj Serbisë

I ftuar në emisionin “Dueli Botëror” në RTV Dukagjini, trajneri i njohur Ismet Munishi ka treguar se mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, ka përgatitur një...

Lajmet e Fundit