13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Bleona Qereti pozon nudo në det

Bleona nudo ne det1Jemi mësuar të shohim Bleonën duke pozuar nudo për të treguar trupin e saj me forma seksi.

Në rrjetet sociale po qarkullon edhe një foto tjetër e Bleonës e cila shfaqet krejtësisht nudo e cila mbulon pjesët intime me duar.

Këngëtarja bukuroshe shfaqet në një det të kaltër duke ecur mbi një urë.

 

Më Shumë

Gjyqtarët e Kushtetueses nuk do t’i nënshtrohen vettingut

Gjyqtarët e Gjykatës Kushtetuese nuk do t’i nënshtrohen vettingut, gjë të cilit do t’i nënshtrohen të gjithë gjyqtarët dhe prokurorët në vend. Mospërfshirjen e gjyqtarëve...

24 vjet nga masakra në Burim të Malishevës

Sot mbushen 24 vjet nga ngjarja më e rëndë në Malishevë, përkatësisht nga masakra e forcave serbe në Burim, ku u vranë dhe u...

Lajmet e Fundit