15.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Dalin në shitje biletat për ndeshjen: Ballkani-Shkupi, këto janë çmimet

Të enjten do të luhet ndeshja e dytë e rrethit të fundit për kualifikim në Conference League.

Skuadra kampione në fuqi e Kosovës, Ballkani, do të pres në “Fadil Vokrri” kampionin e Maqedonisë së Veriut – Shkupin.

Skuadra e drejtuar nga tekniku shqiptar – Ilir Daja, fitoi me rezultat 1-2 në ndeshjen e parë në “Teodorski Arena”, ku do të tentojë të përsëris suksesin edhe në ndeshjen e dytë.

Çmimet e biletave tashmë janë publikuar:

VIP — 10 euro

Perendim — 3 euro

Lindje — 1 euro

Veri — 1 euro

Jug — 1 euro

Më Shumë

Totaj takon banorët e fshatrave Gjonaj, Piranë dhe Velezhë

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka takuar banorët e fshatrave Gjonaj, Piranë dhe Velezhë. "Faleminderit Gjonaj, Piranë dhe Velezhë për takimet dhe propozimet e jashtëzakonshme...

Kroos pensionohet si ‘Mbret’ – lë pas karrierë ëndrrash

Shtatë vjet te Bayern Muncheni, dhjetë te Real Madridi. Kampion bote me Gjermaninë. Fitues i pesëfishtë i Ligës së Kampionëve. Madje më 1 qershor mund ta...

Lajmet e Fundit