-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

E dashura e Sanchez pozon me fanellën e Arsenal

127434E premtja ishte një ditë e madhe për Arsenalin dhe tifozët e tij pasi mundën të firmosnin me Alexis Sanchez, ish sulmuesin kilian të Barcelonës, i cili pritet ti japë një tjetër ritëm repartit ofensiv të “Topçinjëve”.

Por bashkë me Sanchez në Londër tashmë do të vijë edhe e dashura e tij, spanjollja Laia Grassi. Bukuroshja ka postuar në Instragram një foto me fanellën e Arsenal duke dashur ti rrëmbejë zemrat e tifozëve që tani.

A do t’ia arrijë kësaj gjëje? Të presim e të shohim, por kjo varet edhe nga Alexis

Më Shumë

Arrestohen dy persona të kërkuar në Prizren

Dy persona janë arrestuar në Prizren. Arrestimi i tyre është bërë me kërkesë të gjykatës. Të arrestuarit janë dërguar në vuajtje të dënimit, shkruan ‘PrizrenPress’. Njoftimi i...

Prizren/Të dyshuarës për vrasjen e Saime Domazetit i vazhdohet masa e paraburgimit edhe për dy muaj

Gjykata Themelore në Prizren, me kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prizren, më 25 janar 2023, ka marrë vendim për vazhdimin e paraburgimit ndaj të...

Lajmet e Fundit