19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Deri në ora 11:00 kanë votuar 9.46 % e qytetarëve

Zgjedhjet-ksKQZ ka njoftuar se deri në ora 11:00 kanë votuar 9.46 % e të votuesve në gjithë territorin e Kosovës.

Valdete Daka gjatë një konference për media tha se deri më tash nuk ka pasur ndonjë parregullsi që do të mund ta dëmtonte procesin zgjedhor.

Më Shumë

Zyrtare: Marsel Ismajlgeci largohet nga Ballkani

Marsel Ismajlgeci është i larguari i radhës nga kampioni në fuqi i Kosovës, Ballkani. Mbrojtësi shqiptar ishte i huazuar te kampionët e Kosovës nga skuadra...

Në Banjë të Malishevës hapet aeroporti civil

Sot ishte më shumë se një ngjarje e zakonshme, për institucionet lokale të Komunës së Malishevës dhe qytetarët e sajë e më gjerë në...

Lajmet e Fundit