17.8 C
Prizren
E diel, 14 Gusht, 2022

Disa raste të falsifikimit të parasë në Prishtinë, një person i arrestuar në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar për disa raste të falsifikimit të parasë në Prishtinë, ndërsa lidhet me një rast tjetër të falsifikimit të parasë është arrestuar një person në Prizren.

Kështu bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Falsifikim i parasë

Rr. Robert Doll, Prishtinë, 18.03.2022 – 08:32. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është  deponuar një kartëmonedhë 100 euro e cila dyshohet se mund të jetë e falsifikuar. Rasti është duke u hetuar.

Rr. Enver Maloku, Prishtinë, 06.04.2022 – 08:32. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është hasur në një kartëmonedhë 100 euro e cila dyshohet se mund të jetë e falsifikuar.  Rasti është duke u hetuar.

Rr. Hasan Prishtina, Obiliq, 01.04.2022 – 08:32. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është deponuar një kartëmonedhë pre 50 euro e cila dyshohet se mund të jetë e falsifikuar.  Rasti është duke u hetuar.

Rr. Ahmet Prishtina, Prizren, 26.09.2021 – 14:25. Pas një pune hetimore më 07.04.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi

Më Shumë

PSG nis bisedimet me yllin e United

PSG është e interesuar për të transferuar në “Parc des Princes” yllin e Manchester United, Marcus Rashofrd. Klubi francez e ka kërkuar anglezin që nga...

Imazhet skandaloze të Andrea Bocellit gjatë pushimeve, i dalin të pasmet pasi gruaja e tij e zhveshi gjatë hipjes në jaht

Legjenda e operës, Andrea Bocelli, pati një moment shumë të sikletshëm gjatë pushimeve të tij verore. Tenori italian, 63 vjeç, po ngjitej në një jaht...

Lajmet e Fundit