12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

“E kam pirë ujin e shadervanit, po kurrë s’u bëra nuse në Prizren”, thotë Juliana Nura

Gojëdhënat thojnë se uji i shadërvanit të Prizrenit bashkon zemërat, për ta gjetur shpirtin e saj binjakë modelja Julian Nura ne emisioni “Gallatë” ka treguar se e ka pirë këtë ujë, por deri më tani ende nuk është bërë nuse Prizrenase.

Juliana ka treguar se para 10 vitëve ajo ka pirë ujin e Prizrenit dhe që pret me padurim që të bëhet nuse Prizrenase.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Para 10 viteve e kom bo një reklam në Prizren në një universitet atje edhe ata më kanë thanë më pi ujin e Prizrenit se bohesh nuse, unë e kom pi po qe nuk jom bo nuse hala e Prizrenit”, ka thënë Juliana.

Modelja si dhe njëheri edhe ish finalistja e BBVK, në emisioni “Gallatë” me Arben Ahmetin poashtu ka konfirmuar edhe një lajm i cili është komentuar se ajo do t’i hyjë politikës.

Më Shumë

Totaj inspekton ndërtimin e obeliskut të UÇK-së

Në vazhdën e punimeve, në projektin “Ndërtimi i infrastrukturës (rrugëve dhe ambientit), turizmit kulturor në Leskovec”, sot, kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, së bashku...

Ndërron jetë ish-futbollisti i Lirisë së Prizrenit, Xhemajli Gashi

Ka ndërruar jetë Xhemajli Gashi, ish-futbollist i njohur i Lirisë së Prizrenit. Ai ka lënë gjurmë të thella në komunitetin sportiv të qytetit. Xhemajli Gashi ka...

Lajmet e Fundit