-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Eminem dhe Busta Rhymes, së shpejti me “Calm Down”

Eminem dhe Busta RhymesPritet që të jetë hiti i radhës, ndërsa një foto e postuar në rrjetet sociale, tregon se Eminem po bashkëpunon me Busta Rhymes.

Ka qënë Busta i cili postoi një fotografi bashkë me Eminemin në studio, ku shfaqen duke punuar në këngën e tyre të re. Kënga e re e Eminem dhe Bustas titullohet “Calm Down” dhe pritet të godasë skenën amerikane të hip hopit.

Më Shumë

Rahoveci kompenson bujqit që pësuan nga vërshimet

Komuna e Rahovecit në bashkëpunim me Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural (MBPZhR) pritet t’i kompensojnë 243 bujq të cilët janë dëmtuar nga...

KEDS: Erërat e forta lanë pa rrymë një numër të caktuar të konsumatorëve

Kompania Kosovare për Distribuim të Energjisë Elektrike në Kosovë (KEDS) ka njoftuar të dielën se për shkak të erërave të forta, janë dëmtuar përçues...

Lajmet e Fundit