-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Dafina Zeqiri realizon ëndrrën e saj

Dafina Zeqiri-floke gershetaKëngëtarja Dafina Zeqiri më në fund i ka bërë flokët me gërsheta. Pasi lajmëroi në Instagram para shumë kohësh se do i bënte flokët me këtë model të Beyonce, tashmë ajo u ka treguar fansave të saj se ëhtë shumë e lumtur që ka ndryshuar ‘look’.

Dafina ka postuar foto në Instagram më rricat e saj të gjatë ku falenderon edhe parukjeren e saj për këtë punë të mirë.

Më Shumë

SBAShK-u: Nuk do të kërkojmë që Ligji i Pagave të dërgohet në Kushtetuese

Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SBAShK) ka theksuar se koeficienti i pagave i miratuar nga Qeveria e Kosovës nuk i ka...

Kurti e falënderon Erdogan për përkrahjen e Turqisë për anëtarësimin e Kosovës në NATO dhe në KiE

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është duke qëndruar në Turqi për vizitë pune, ku edhe ka mbajtur një konferencë për media së bashku me...

Lajmet e Fundit