34.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Euro 2024: Holanda siguron biletën për në çerekfinale

Holanda mposht 3-0 Rumaninë dhe siguron një biletë për në çerekfinalet e Euro 2024.

Holandezët dominojnë ndeshjen përballë rumunëve dhe tregojnë se janë një nga skuadrat favorite për të fituar turneun. Gakpo zhbllokon ndeshjen në pjesën e parë, ndërsa Malen shënon 2 gola në pjesën e dytë.

Përfundon këtu aventura e Rumanisë në Kampionatin Europian, ndërsa Holanda kualifikohet në çerekfinale, aty ku do të përballet me fituesin e ndeshjes Austri-Turqi.

Marketing

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Kryetari i Rahovecit mban takimin me drejtorët, diskutojnë për ecurinë e punëve

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka mbajtur mbledhjen e përjavshme me drejtorët e drejtorive. Ai ka biseduar për ecurinë e punëve, sfidat në...

Moti sot: Me diell e temperatura deri në 36 gradë

Këtë të mërkurë pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura të larta. Temperaturat minimale pritet të lëvizin në mes 17 dhe 20 gradë...

Lajmet e Fundit