-0.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Fero i përkushtuar në fe, tash kërkon t’i heqë tatuazhet

Fero mysliman prej “vërteti”, tash kërkon t’i heqë tatuazhet.

Fero tashmë i është përkushtuar fesë islame.

Ish reperi, ka muaj prej kur është larguar nga muzika, shkruan lajmi.

E gjitha kjo pasi, ai i është përkushtuar fesë islame.

Ndër të tjera, sot ai ka kërkuar ndihmën e ndjekëse lidhur me një çështje.

Kjo ka të bëjë me tatuazhet e tij në trup.

Ai ka kërkuar ndihmë për t’i hequr ato.

Më Shumë

Andre Onana mund të pezullohet nga FIFA nëse refuzon Kupën e Kombeve në Afrikë

Andre Onana mund të ndalohet të luajë për Manchester United nëse vendos të refuzojë një thirrje për të luajtur në Kupën e Kombeve të...

Mot kryesisht i vranët sot, IHM-ja kërkon të keni kujdes nga ngricat në mëngjes

Sot në Kosovë do të mbizotërojë mot i vranët por me intervale të shkurtra me diell. “Mot i vranët dhe me intervale të shkurta me...

Lajmet e Fundit