29.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Festim Alidema nënshkruan me Lirinë e Prizrenit

Festim Alidema i është bashkuar skuadrës së Lirisë së Prizrenit.

Lajmin për transferin e Alidemajt e ka konfirmuar klubi prizrenas përmes një postimi në faqen e tyre në facebook.

Lojtari tashmë i FC Liria gjatë karrierës së tij ka luajtur në skuadrat si Vllaznia, Slavia Belupo, HRV Dragojovolac, Fc Drita dhe KF Llapi.

Kurti takon baroneshën Ashton: Shumë çështje janë të njëjta tash e 13 vjet

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mbrëmë u takua me ish- përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe të Sigurisë, baroneshën...

Osmani takohet me shefen e MCC-së, flasin për investimin 236 milionësh

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York, ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve...

Lajmet e Fundit