21.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Gashi në Prizren takon homologen nga Shqipëria, Elva Margariti

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim ministren e Kulturës të Shqipërisë, Elva Margariti, bashkë me një delegacion, shkruan Ekonomia Online.

Në takimin i cili u mbajt në zyrat e Ministrisë së Kulturës në Prizren, mes ministrit Gashi dhe asaj të Shqipërisë Margariti u lejuam të marrim vetëm pamje ndërsa pas takimit do të ketë prononcim për medie.

Lajmet e Fundit