-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Gjakovari koritet për pak, vjedh 10 euro në tyrbe

Dje është arrestuar një person në Gjakovë, i njëjti është dërguar edhe në mbajtje.

Gjatë ditës së djeshme në rrugën Skënderbeu, në Gjakovë, një person ka kryer vjedhje në tyrbe, ku ka marrë rreth 10 euro nga kasaforta, shkruan Indeksonline.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Haaland fiton 426 mijë euro në javë, City dëshiron t’ia rinovojë kontratën dhe ta bëjë lojtarin më të paguar në Angli

Manchester City dëshiron ta bëjë sulmuesin e tij Erling Haaland lojtarin më të paguar në Premier League duke i dhënë atij një pagë prej...

Shoferit të Rihannas ia vjedhin veturën

Shtëpia e Rihannas duket se nuk do të ndalet së qenuri cak i hajdutëve. Sipas burimeve të TMZ, shoferit të Ririt, i është vjedhur vetura,...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit