1.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Gjendet i vdekur një person në Prizren

Është gjetur i vdekur një person në Prizren.

Vdekjen e ka konfirmuar ekipi mjekësor .

Prokuroria ka nisur hetimet lidhur me rastin.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Rastin për Sinjalin e ka konfirmuar togeri i Policisë së Kosovës në Prizren, Shaqir Bytyqi.

“Sot me datë 17.01.2025, rreth orës 10.37 është pranuar informata se në një ordinancë, e cila gjendet në sheshin Shatërvan, në Prizren, është gjet një person për të cilin dyshohet se ka kryer vetvrasje me varje”.

Nga mjekët e emergjencës është konstatuar vdekja e viktimës.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

 

 

Më Shumë

Logoja e shënimit të 26 vjetorit të Epopesë së UÇK-së

Qeveria e Kosovës e ka prezantuar logon për shënimin e 26 vjetorit të Epopesë së UÇK’së. Më 5, 6 dhe 7 mars të vitit...

Familja e Isni Kilajt e mbështet Limajn: Idenë e projektit të përbashkët e kemi nisur me Isniun

"Falënderim e mirënjohje të thellë për mbështetjen që na dha sot familja e bashkëluftëtarit tim, z. Isni Kilaj”, kështu ka thënë sot lideri i...

Lajmet e Fundit