18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Gjendet një person pa shenja jete në Prizren

Një person është gjetur pa shenja jete të hënën rreth orës 06:40 në fshatin Manastirca, në Prizren.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se njësitet relevante policore dhe mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

“Raportohet se nga familjarët e tij është gjetur pa shenja jete një mashkull kosovar. Njësit relevante policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raport.

Po ashtu siç bëhet e ditur në raport, me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti duke u hetuar.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Xhaka për sekretin e suksesit të Leverkusen-it: Pimë gjak çdo mëngjes

I pyetur për të zbuluar sekretin e suksesit të Bayer Leverkusen-it këtë sezon, Granit Xhaka tha me shaka se ata “pijnë gjak çdo mëngjes”. I...

Egnatia, kampione e Shqipërisë për herë të parë

Egnatia mposhti Partizanin në finalen e Final 4 me rezultatin 1-0, falë golit të Ibrahimoglu. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, u dorëzoi medaljet dhe Kupën...

Lajmet e Fundit