15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Gjendet një predhë e minahedhësit në Rahovec

Në fshatin Opterushë të Rahovecit një person ka raportuar në polici se kishte hasur në një mjet të dyshuar të pa shpërthyer, që dyshohet të jetë predhë e minahedhësit.

Njësitë policore kanë siguruar vendin e ngjarjes, gjersa njësiti për deminim i FSK-së kanë bërë shpërthimin e kontrolluar të mjetit të dyshimtë.

Më Shumë

Milan vazhdon të ndjekë talentin e Ajax

Milan vazhdon të kërkojë talente të rëndësishëm që mund ta çojnë skuadrën në nivelin tjetër. Stefano Pioli është gjithmonë i gatshëm të punojë me...

Prizren/ Sulmohet fizikisht një shtetas i Shqipërisë

Një burrë nga Shqipëria ka pranuar tretman mjekësor, pasi që ishte sulmuar fizikisht nga i dyshuari nga Prizreni. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim...

Lajmet e Fundit