16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Hajnat vjedhin para dhe stoli ari nga një shtëpi në Prizren

Një burrë ka raportuar në polici se persona të panjohur me përdorim force kanë depërtuar në shtëpinë e tij ku kanë vjedhë para të gatshme dhe stoli ari.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Vjedhja ka ndodhur në fshatin Skorrobisht, dje rreth orës 22:28. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Abdixhiku fton Baljen për bashkëpunim, deputetja mohon kalimin në Grupin Parlamentar të LDK-së

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka takuar kryetaren e Unionit Socialdemokrat (SDU), Duda Balje. Abdixhiku me Baljen ka diskutuar për zhvillimet dhe...

Shfajësohet Nijazi Kryeziu

 Në Gjykatën Themelore në Prizren, të hënën, i akuzuari Nijazi Kryeziu ka thënë se nuk ka qenë përgjegjës që të caktoj vijat ndërtimore të...

Lajmet e Fundit