-6.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Irina Shayk ankohet: Më ofrohen vetëm rolet e prostitutave ose kameriereve

IrinaShayk5-23Irina Shayk ka pozuar topless për numrin e ri të revistës ‘Maxim’ dhe ka folur për fillimin e karrierës së saj si aktore.

Irina Shayk është njëra nga modelet më të famshme në botë, e cila ka pozuar për çdo publikim nga ‘Sports Illustrated deri te ‘Vogue’.
Supermodelja ruse 28-vjeçare do me çdo kusht të hyjë edhe në botën e aktrimit, por tregon për revistën se kjo është pak e vështirë, pasi është ankuar se asaj i ofrohen vetëm rolet e prostitutave ose kameriereve.

Ajo ka treguar: ‘Sa herë që marr ndonjë skenar, është ose kameriere ose prostitutë.. Nuk po them që nuk mund të bëja një prostitutë të mirë, apo kameriere, ju e dini..’

Faktikisht Irina nuk do bënte keq në asnjë nga këto role, por do që të merret si aktore serioze, ndërsa roli i parë i saj është tek filmi ‘Hercules’ ku do të luajë të dashurën e aktorit The Rock.
Gjithsesi, ajo nuk ankohet për punën si modele, duke thënë se e ka ndihmuar shumë financiarisht dhe e kanë bërë shumë të lumtur shumat e majme të parave që ka marrë duke i shpenzuar pa kriter.

Më Shumë

Prizren, arrestohet dhe lirohet në procedurë të rregullt i dyshuari për ngacmim seksual të një gruaje

Një rast i ngacmimit seksual është raportuar se ka ndodhur dje në Prizren. Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka...

Projektligji për pagën minimale së shpejti dërgohet në Kuvend

Projektligji që do t’i hapte rrugë rritjes së pagës minimale në Kosovë, ka kaluar vetëm në lexim të parë. Kryeministri Albin Kurti  ka paralajmëruar...

Lajmet e Fundit