19.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Johansson nuk dëshiron të jetë simbol seksi

JohanssonAktorja e Hollywoodit, Scarlet Johansson, e cila shumë herë është shpallur femra më e bukur në botë, ka deklaruar se mezi pret të plaket që të mos jetë objekt i epshit.

Scarlet, e cila është në muajin e gjashtë të shtatzënisë ka thënë se mezi pret të plaket që meshkujt mos ta konsiderojnë më simbol seksi.

“Nuk dua që përjetësisht të më konsiderojnë ‘fytyrë bukur’. Është super të jesh glamuroze por nuk dua që gjithmonë të jem në trend dhe të më vëzhgojnë si objekt epshi”, ka deklaruar ajo.

Artistja po pret fëmijën e parë me Roman Doriakun me të cilin u martua në fillim të vitit të shkuar.

Më Shumë

Totaj thërret qytetarët në takimin e parë publik të këtij viti

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, njofton qytetarët se më 28 qershor 2024, ditë e premte, do të mbahet takimi i parë publik...

Policia po heton vdekjen e një gruaje në Prizren, në vend të ngjarjes u gjetën armë, 4 thika e 198 fishekë

Policia e Kosovës ka raportuar se po heton vdekjne e një gruaje në Prizren. Sipas raportit 24 orësh të PK-së, në vend të ngjarjes “janë...

Lajmet e Fundit