18.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Justin Bieber lan mëkatet

bieberpagezimiNë vitin 2009, barcaleta me sfond racist dhe, më pas, një video e re e publikuar pak ditë më parë, ku Bieber shfaqet duke përdorur fjalë fyese për njerëzit me ngjyrë.

Justin Bieber, i ndodhur në mesin e ciklonit për batutat e tij raciste, ka vendosur të ndërmarrë kryerjen e ritit religjioz të pagëzimit, për pastrimin e mëkateve. Siti amerikan TMZ ka thënë se pastori evangjelist, Carl Lentz, ka bërë pagëzimin në një vaskë me ujë, ku popstari të mund të pastronte imazhin.

Riti religjioz ka ndodhur në shtëpinë e mikut të besuar të Bieber. Zgjedhja origjinale e vendit është menduar për shkak të privatësisë dhe se përpara kishës ungjillore mund të mblidheshin një tufë paparacësh, që mund të shqetësonin “paqen e pagëzimit”.

Më Shumë

Suhareka ‘blindon’ kapitenin Yll Hoxha

FC Suhareka ka arritur marrëveshje për zgjatjen e bashkëpunimit me futbollistin Yll Hoxha, i cili është edhe kapiten i kësaj skuadre. Skuadra që e ka...

Kryetari i LDK-së në Prizren ngushëllon familjen e Metë Shatrit

Kryetari i Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në Prizren, Driton Selmanaj, ka shprehur ngushëllimet e tij të sinqerta familjes së veprimtarit dhe...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit