4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

Këngëtari i njohur turk vritet në mes të lokalit

Këngëtari i njohur turk, Onur Sener ka mbetur i vdekur brenda ambienteve të një lokali në Ankara teksa po performonte. Këngëtari i grupit muzikor “The Boss” pati një debat me një grup personash të cilët i kërkuan të këndonte një këngë të cilën ai nuk e dinte, raportojnë mediat turke.

Situata doli jashtë kontrollit dhe personat që e sulmuan përdorën xhama të thyer. Ai u dërgua në spital, por fatkeqësisht nuk mundi t’u shpëtonte plagëve të marra. Ndërkohë, nëna e këngëtarit teksa përcolli sot për në banesën e fundit të birin ka thënë për mediat se: “Ma vranë për një këngë”.

Nëna e Onur ?ener: Më vranë djalin për një këngë - 2

Ata nuk janë njerëz. Ata më vranë djalin tim për një këngë. Kaq pak vlerë ka jeta njerëzore? Ndodhi për një këngë. Dua që këta njerëz të ndëshkohen në mënyrën më të rëndë. Më morën djalin.“, ka thënë mes lotëve nëna e të ndjerit.

Më Shumë

Basketboll, Ponte Prizreni sot përballet me Rahovecin

Sot do të zhvillohet një ndeshje në kuadër të xhiros së 12-të në Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll. Takimi i parë, por shumë...

Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit u vazhdohet paraburgimi

Dy ish-udhëheqësve të UÇK-së, Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit u është vazhduar paraburgimi. Vendimin e ka marrë gjyqtari i procedurës paraprake, Nicolas Gillou. Edhe në këtë...

Lajmet e Fundit