13.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Kështu vishet Duda Balje për Ramazan

Pozicioni i saj në fushën e politikës është forcuar vit pas viti.

Duda Balje ka dëshmuar se është një zonjë e përgatitur dhe flëksibile në politikë, shkruan “Kosovarja”.

Përtej fushës së saj, ajo konsiderohet edhe si deputetja më joshëse e Kuvendit të Kosovës dhe Duda Balje vërtet e meriton këtë epitet.

Siç dihet, Balje është edhe mjaftë besimtare, andaj në muajin e shenjtë të Ramazanit, veshja e saj është shumë më ndryshe.

Duket bukur edhe kështu.

  

Më Shumë

Sot luhen dy ndeshje interesante në Ligën e Kampionëve, kryepërballja në Paris

Sot do të zhvillohen dy ndeshje në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. Kryepërballja kryesore e natës së mërkurës pritet të jetë ajo në...

Kirurgu i Spitalit të Prizrenit, Zgjim Berisha aderon në Vetëvendosje

Kirurgu i Spitalit Regjional të Prizrenit, Dr. Zgjim Berisha ka aderuar në Lëvizjen Vetëvendosje në Prizren. “Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren çdo ditë e...

Lajmet e Fundit