24.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Kujtim Gashi përkujton heroin Smajl Kryeziun në 21 vjetorin e rënies

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Kujtim Gashi ka përkujtuar heroin, Smaj Kryeziu në 21 vjetorin e rënies.

“Sot përkujtojmë Heroin e Kosovës, Smajl Kryeziu, në 21 vjetorin e rënies së tij në altarin e lirisë. Lavdi e përjetshme për Smajlin dhe gjithë Dëshmorët e Kombit! (Foto arkivi)”

Më Shumë

Mbappe nuk largohet nga PSG-ja

Kylian Mbappe ka premtuar se do të qëndrojë në Paris Saint-Germain sezonin e ardhshëm, pasi u shpall Lojtari i Vitit në Ligue 1 për...

Kanye West paditet nga “Gap” me afro dy milionë euro

“Gap” po kërkon mbi dy milionë dollarë (1.8 milionë euro) nga Kanye West në mënyrë që të mbulojë kostot që mund të pësojnë në...

Himnet në ankand

Lajmet e Fundit