18.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

“Kur t’bon be ‘frajeri’ që kurrë nuk e përsërit më të njëjtin gabim”, Liberta shkakton polemika me postimin e saj

Moderatorja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu, ka shkaktuar mjaft polemika dhe të qeshura me postimin e saj të fundit në Instagram.

Ajo publikoi një video në llogarinë e saj, ku dukej tejet joshëse, por mbishkrimi ishte ai që ngjalli të qeshura tek përdoruesit.

“Kur t’bon be frajeri, që kurrë më nuk e përsërit atë gabim! E pa u bo hala 1 muaj e bënë prap!”, shkroi Liberta në videon e saj.

 

Nuk dihet nëse ky postim ishte një dedikim për ndonjë person në veçanti, apo thjesht ajo iu është bashkangjitur trendëve më të fundit që kanë vërshuar përdoruesit në rrjetet sociale; ku bëhen pjesë e ‘memeve’ të shumta.

Liberta Spahiu, është mjaft aktive në rrjetet sociale e posaçërisht në TikTok, ku publikon video të shumta nga jeta e saj e përditshme. /Telegrafi/

Më Shumë

Haxhi Krasniqi rikthehet në ring, zbulohet kundërshtari dhe data e meçit

Boksieri kosovar, Robin Haxhi Krasniqi do të rikthehet në ring. Krasniqi për kundërshtar do ta ketë portugezin, Jorge Silva. Meçi zhvillohet me datë 4 maj në...

Në ditën e Bajramit, një burrë nga Suhareka arrestohet për dhunë në familje

Rastet e dhunës në familje nuk janë ndalur as me rastin e ditës së Bajramit. Gjatë 24 orëve të fundit, një burrë nga Suhareka është...

Lajmet e Fundit