23.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Prill, 2024

Kush është vajza nga Dibra që i ka rrëmbyer zemrën Noizyt? Flet reperi

Reperi i njohur, Noizy, është një ndër emrat më të dashur për të rinjtë shqiptarë dhe çdo lajm ndaj tij ndiqet me kuriozitet të madh nga ata.

Ndonëse është mjaft aktiv në jetën e tij profesionale, në atë private Noizy është teper diskret, duke mbajtur gjithçka “për vete”.

Të gjithë e dimë që është “single”, mirëpo kjo nuk është aspak e vërtetë, pasi lart e poshtë po thuhet që reperi është në një marrëdhënie.

Së fundmi, i ftuar në “N’majë t’gjuhës”, Noizy la të kuptohet se një vajzë nga Dibra ia ka rrëmbyer zemrën.

“Mezi po pres t’i bëj telashe dikujt në Dibër. Ta marrim një nuse në Dibër”, tha reperi.

Ndërkohë, urimeve të moderatores ai i është përgjigjur me një buzëqeshje, duke e konfirmuar kështu se është në një lidhje.

Epo, tani të gjithë jemi kuriozë të dimë se kush është bukuroshja që i ka vjedhur zemrën Noizyt dhe do të jemi “sy dhe veshë” nga ai.

Më Shumë

Divorci Besi-Xhensila? Habit avokati: Ata po ndahen për pasuritë e Ilir Metës, kanë vila e prona miliona euro

Avokat Idajet Beqiri teksa ka komentuar ndryshimin e stilit të jetesës së kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka theksuar se edhe aktori...

Në ditën e Bajramit, një burrë nga Suhareka arrestohet për dhunë në familje

Rastet e dhunës në familje nuk janë ndalur as me rastin e ditës së Bajramit. Gjatë 24 orëve të fundit, një burrë nga Suhareka është...

Lajmet e Fundit